AFRISO - importer produktów SALUS Controls

Automatyczne systemy wspierające użytkowników w optymalizowaniu komfortu oraz kosztów zużycia energii na potrzeby ogrzewania, klimatyzacji oraz oświetlenia budynków.

Sprawdź produkty SALUS
Rodzina w inteligentym domu
Salus Controls logo

Czytaj więcej o SALUS Controls

Marka SALUS

SALUS Controls

SALUS Controls jest częścią międzynarodowej grupy Computime Group Limited posiadającej 50 lat doświadczenia w innowacyjnych projektach z zakresu elektroniki sterującej. Rozwiązania SALUS Controls, obejmujące m.in.: sterowanie energią cieplną, w tym odnawialną, zapewniają użytkownikom kontrolę temperatury i utrzymanie komfortu cieplnego w budynkach.

Flagowy produkt Salus Controls 091FLRFv2
Siłownik termoelektryczny TSA-01, GW M30x1,5 mm, 230 V AC, NC

Marka AFRISO

AFRISO Sp. o.o.

AFRISO to europejska marka o globalnym zasięgu kojarzona z szeroko rozumianą techniką dla ochrony środowiska. Polska spółka AFRISO reprezentująca od 27 lat grupę na lokalnym rynku wyspecjalizowała się w dostarczaniu rozwiązań do pomiarów, nadzoru i regulacji instalacji centralnego ogrzewania. Strategia AFRISO opiera się o bliską współpracę z instalatorami przy wykonywaniu niezawodnych, oszczędnych i optymalnie dopasowanych do potrzeb użytkowników instalacji grzewczych.

Produkty SALUS Controls

Inteligentny dom

Elektroniczne systemy sterowania ogrzewaniem oraz zdalnego zarządzania inteligentnym domem marki SALUS Controls to mniejsze zużycie energii, wygoda i komfort cieplny. Łatwe w obsłudze, automatyczne systemy SALUS Controls, w tym smart home, wspierają użytkowników w optymalizowaniu kosztów zużycia energii na potrzeby ogrzewania, klimatyzacji oraz oświetlenia budynków.

Standardowe termostaty

Termostaty do sterowania źródłem ciepła

Elektroniczne termostaty, zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe. Tworzenie tygodniowych lub dobowych harmonogramów pracy, sterowanie jedną lub dwoma strefami grzewczymi oraz sterowanie systemem grzewczym lub chłodzącym, a także dwufunkcyjne.

Sprawdź produkty
Sterowanie przewodowe

Przewodowy system sterowania ogrzewaniem podłogowym

Analogowe, cyfrowe i elektroniczne regulatory temperatury, przewodowe listwy sterujące oraz siłowniki termoelektryczne.Cyfrowe i elektroniczne regulatory temperatury z dobowym lub tygodniowym harmonogramem pracy.

Sprawdź produkty
Sterowanie bezprzewodowe

Smart Home

Regulatory i czujniki temperatury, listwy sterujące, inteligentne przekaźniki i wtyczki, elektroniczne grzejnikowe głowice termostatyczne oraz moduły sterujące i bramki internetowe sieci ZigBee. Czujnik otwarcia drzwi lub okien, czujnik dymu, sterownik rolet i oświetlenia.

Sprawdź produkty
Dodatkowe produkty

Akcesoria

Elastyczne rozwiązania i możliwości rozbudowy systemu SALUS Controls o dodatkowe akcesoria - przekaźnik bezprzewodowy i czujnik podłogi.

Sprawdź produkty

Cennik 2024 PDF

Pobierz cennik PDF, aby zapoznać się z pełną listą produktów SALUS Controls w ofercie AFRISO.

Pobierz cennik PDF

SALUS Smart Home

Aplikacja mobilna

Intuicyjna aplikacja SALUS Smart Home pozwala łatwo sterować ogrzewaniem i domowymi urządzeniami elektrycznymi zawsze kiedy zechcesz, z dowolnego miejsca za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Aplikacja mobilna SALUS Smart Home, stworzona dla komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności, pozwala zarządzać i monitorować pracę systemu ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji oraz elektroniki domowej.

SALUS Smart Home - inteligentny dom
Zarządzanie temperaturą

Regulacja temperatury dla każdego pomieszczenia osobno, tworzenie harmonogramów dziennych i tygodniowych.

Bezpieczeństwo

Powiadomienia e-mail lub sms o nagłych zdarzeniach np. wykrycie dymu, zalanie czy włamanie.

Sterowanie oświetleniem

Zarządzanie oświetleniem w całym domu niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

Brak opłat

Darmowe korzystanie z aplikacji bez abonamentów czy licencji.

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

AFRISO jako główny importer SALUS Controls zapewnia kompleksowe i zgodnie z najwyższymi standardami wsparcie przed i posprzedażowe. Korzystając z fachowej wiedzy klienci AFRISO mogą liczyć na pomoc w instalacji i obsłudze systemów sterowania SALUS Controls oraz dalszą opiekę serwisową i gwarancyjną.

Formularz kontaktowy

TUTAJ w RODO znajdziesz szczegółowy opis tego, w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, przekazane nam w formularzu.

Zadzwoń do nas

Obsługa zamówień

Szybka, Precyzyjna, Profesjonalna: Odkryj Naszą Obsługę Zamówień na Najwyższym Poziomie!

32 330 33 55

Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Wsparcie techniczne

Zapewniamy klientom nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także profesjonalne wsparcie techniczne w razie potrzeby.

32 330 33 61

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00